IPhone Servisi İzmir

  • Ekran Değişimi

  • Kamera Değişimi

  • Batarya Değişimi

Ücretsiz Arıza Tespiti İçin Bizimle İletişime Geçin

IPHONE SERVİSİ İZMİR kentinin tüm ilçelerinde firmamız tarafından güvenilir ve garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

IPHONE SERVİSİ İZMİR kentinde güvenle  onarım işlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir destek sunmaktadır. Özel olarak tercih edeceğiniz çok sayıda uygulama için Apple uzmanı teknisyenimiz güvenilir çözümleri sizler için hayata geçirecektir. Son derece özel ve özgün parçaların tercih edileceği bu cihazlarda orijinal parçalar ve yan sanayi ürünler gibi çok sayıda farklı seçenek gündeme gelmektedir. Hangisini tercih edeceğinize karar verirken çözüm de bulacağınız uygulamalarla servis desteğini sorunsuz bir şekilde alacaksınız.

Yedek parça, tamir, onarım ve ekran değişimi işlemleri için her zaman güvenilir bir servis hizmeti alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. IPHONE SERVİSİ İZMİR olarak her model iPhone konusunda size yardımcı olmaya hazırız.

Sıfır ve ikinci el birçok cihazın alım satım işlerinde de çözüm bulmanızı sağlayacak hizmetlerimiz müşteri memnuniyetini sağlayacaktır. Güvenilir ve özel çözümlere ulaşmanızı sağlayacak uzman kadromuz tüm İzmir’de sizlere destek olacaktır.

 

IPhone Markası Hakkında

2007 yılında son derece önemli bir atılım yapan Apple Computer akıllı telefon üreterek daha büyük bir dünya markası haline geldi. Hızla büyüyen ve teknolojik açıdan gelişen marka artık dünyanın en iyileri arasındaki yerini aldı.

Yıllardır birçok ürün üreten ve tüm dünyada bilinen bir marka haline gelen IPHONE TELEFON TAMİRİ konusunda en yüksek maliyetlere sahip olan markadır. Çünkü akıllı telefon ve tablet üretiminde kaliteli yedek parçalar kullanılır. Bu yüzden arıza gibi durumlar olduğunda maliyetler de yüksektir.

Amerika menşei bir marka olduğundan yüksek döviz kurları nedeniyle fiyatlar ciddi bir şekilde yüksektir. Bu yüzden markanın tercih edildiği çok sayıda uygulamanın gündeme gelmesi halinde masraflar da yükseldiğinden birçok kişi cihazını satıp yenisini almaya tercih edebilir.

Biz her iki durumda da size yardımcı olmak için hizmetinizdeyiz. Tüm modellerdeki cihazlarınız için ekonomik tamir işlemleri gündeme geldiğinde cihazınızı ekonomik olarak tamir etmek için burada olacağız. Bilgi almak ve cihazlarınız için ne tür destek verdiğimizi anlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cep Telefonu Servisi Hizmetleri

IPHONE CEP TELEFONU TAMİRİ olarak İzmir’in her yerinden müşterilerimize destek oluyoruz. Uygun fiyatlar ve ödeme koşullarının yanı sıra ekonomik çözümleri de beraberinde getiren firmamız sizin için en iyi hizmeti verecektir.

Özel bir durum söz konusu olduğunda da ekibimiz sizin için ekonomik çözümler sunmaya hazır olacaktır. Akıllı telefon servisi ve diğer hizmetler için Apple markasında uzman olan personellerimizden yardım alabilirsiniz. Özellikle telefon ve tablet onarımları konusunda sizlere en iyi hizmetleri sunmak üzere hazır olacağız.

IPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ

Akıllı telefonlar iyidir güzeldir ama en büyük sorunları ekran kırılmalarından kaynaklanır. Bu durumda yapmanız gereken en önemli şey, güvenilir bir servis desteği alarak cihazınızı kurtarmaktır. Ekran çatladığında, kırıldığında ya da sıvı teması gündeme geldiğinde hızlı bir şekilde keratin camını değiştirmek gerekecektir. Bu yüzden IPHONE CAM DEĞİŞTİRME İZMİR servisi bulduğunuzda çözüm odaklı bir hizmete sahip olduğunuza emin olun. Yani cihazınızın ekranının değişimi için güvenilir bir teknik servis bulun.

Telefonunuzun garantisi olsa bile garanti ekran kırılmasını karşılamayacaktır. Bu yüzden ücretli onarım yaptırmanız gerekecektir. Tabi cihazın garantisi de bu şekilde ortadan kalkacaktır. Ne olursa olsun ekran değişimi gereken durumlarda cihazın verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak çözümler bulmanız şarttır. Yeni telefon almak yerine kırık ekranı tamir ettirmek daha ekonomik olacaktır. Ancak cihazın garanti kapsamı dışına çıkacağını da bilmelisiniz.

 

IPHONE PİL DEĞİŞİMİ

Ekran sorunlarından sonra bir diğer problem de pildeki sorunlardır. IPHONE PİL DEĞİŞİMİ yapılsa bile sonucun memnun kalacağınız şekilde olmayacağını bilmelisiniz. Bu yüzden pilin cihazınızın ilk alındığı gibi performansı olmadığını bilerek pil değişimi yaptırabilirsiniz.

Orijinal ya da yan sanayi olarak tercih edeceğiniz iPhone piller farklı fiyatlarla değiştirilebilmektedir. Bu durumda bilgi almak istediğinizde ekibimiz size yardımcı olmaya hazır olacaktır. Pil değiştirme işlemleri ve benzer birçok çözüm için uzmanlarımızın yardımını günün her saatinde alabilirsiniz. Cihazınızın modeli ne olursa olsun en verimli çözümleri almanızı sağlayacak işlemlerimiz konusunda yardımımızı alabilirsiniz.

İZMİR IPHONE TEKNİK SERVİSİ

İzmir’de IPhone teknik servisi olarak çalışan ekibimize  gözünüz arkada kalmadan tüm cihazlarınızı da emanet edebilirsiniz.

Tüm kadromuzla IPHONE İZMİR SERVİS ekibi olarak cihazlarınızın kullanılabilirlik sürecini uzatıyoruz. Büyük bir özenle hizmet veren firmamızda, her zaman müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuştur. Bu yüzden bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Apple uzmanı olan çalışanlarımızla memnun kalacağınız bir tamir sürecini ele alırken aynı zamanda çok sayıda uygulamanın da sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Her geçen gün yeni bir modelle karşımıza çıkan Apple markasının en seçkin ürünlerini tercih edenler için ekonomik ve ideal bir destek alabilirsiniz. Fiyatlarımız konusunda bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Özel olarak tercih ettiğiniz birçok aksesuar konusunda da size destek verebiliriz.

IPHONE YEDEK PARÇA

Ürünlerinizin onarımının yanı sıra, aksesuar ve yedek parça desteği konusunda da yardımcı oluyoruz. En güncel modeller ve en çok satanlar listesindeki ürünler için ekibimiz her zaman size yardımcı olacaktır. Özellikle yedek parça kullanmak isteyenler için toplu satışımız da bulunmaktadır.

Farklı modeller için ekran koruyucu, cam koruyucu kılıf, silikon kılıflar, kulaklık ve boyun askısı gibi ürünler temin edilebilir. Stoklarımızdaki yüzlerce IPHONE aksesuar çeşitleriyle cihazınızın kullanımını daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Şık ve kaliteli ürün çeşitlerinden biri olarak tercih edeceğiniz yedek parçalarla güncel cihaz bilgilerinizi yenilemeniz de mümkün olacaktır.

En uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla akıllı telefon ve tablet dünyasına dair her ürün grubunu firmamızdan temin edebilirsiniz.

IPhone ekran değişimi ne kadar?

Orijinal ekranların kullanılması gereken durumlarda yedek parça ve benzer desteklerin alınması son derece önemlidir. Ekran değişimi fiyatları 400 TL’den başlamakta ve modele göre değişmektedir. Ancak ekranın ne şekilde olduğunun bilinmesi gerekiyor. Kalitesine göre değişen ekranlarda yapılacak değişim işlemlerinde öncelikle orijinal ekran aranır. Bunun fiyatı yüksektir. Sonrasında ise daha ekonomik olan orta ve düşük segment ekranlara bakılır.

Tabi ki hiçbir ekran orijinal kadar kaliteli değildir. Kalitesiz ekranlar daha kısa sürede kırılabilir ya da dokunmatik durumunda temassal sorunlar olabilir. Bu durumda yeni bir cihaz alabilir ya da tamir için daha ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

IPhone cihazımda dokunmatik çalışmıyor ne yapabilirim?

Olası sıvı teması halinde görülebilen dokunmatik sorunları genelde ekran değişimi gerektirir. Sizden kaynaklı sorun yoksa ve garantiniz varsa onarım konusunda teknik servise gidebilirsiniz. Randevu alarak cihazın onarımı konusunda danışabilirsiniz. Bazı durumlarda sıfır cihazlar size verilebilir ve değişim yapılabilir.

Ancak sorun sizden kaynaklanıyorsa ve garantiniz yoksa bu durumda bize gelebilirsiniz. İzmir’in en seçkin teknik servisi olarak cihazınızdaki sorunu tespit ederek tamir edebiliriz.

IPhone ikinci el alıyor musunuz?

Tüm marka ve model cihazlarınızı ikinci el olarak alıyoruz. iPhone cihazlarınız konusunda da size yardımcı olarak İZMİR IPHONE TELEFON TAMİRİ ve ikinci el alışverişlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

iphone servisi izmir, izmir iphone servisi, iphone batarya değişimi izmir, iphone ekran değişimi izmir, iphone pil değişimi izmir, iphone cam değişimi izmir, izmir iphone cam degişimi, izmir iphone pil değişimi
Hemen Ara
WhatsApp Destek