izmir-telefon-servis

İZMİR TELEFON SERVİS, İZMİR TELEFON SERVİSİ, TELEFON SERVİSİ İZMİR, İZMİRİN EN İYİ TELEFONCUSU, İZMİR TELEFON TAMİR, CEP TELEFONU SERVİSİ İZMİR, TELEFON TEKNİK SERVİS İZMİR

Cep telefonunuzda arıza mı var? Doğru Adres İZMİR TELEFON SERVİS web sitemize hoş geldiniz.

İzmir’in en eski cep telefonu tamircisi olarak 90lı yıllardan bu yana profeyonel biçimde telefon teknik servis işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Neden İZMİR TELEFON SERVİS Müşteri Memnuniyeti Prensibine Öncelik Verir?

Cep telefonları bozulur, ekranları kırılır, pilleri şişer, anakartları yanar ramleri bozulur ve daha bir çok problemi yaşatır. Bunlar üretici kaynaklı, cihaz kaynaklı veya kullanıcı kaynaklı olabilir. Problemler düzeltilir, nihayetinde hepsi tamir edilebilirdir. Tamir edilemeyecek türden sorunlar olduğunda ise elbette yeni cihazlar satın almak gerekiyor. Şuan günümüzde cep telefonu sahibi olmak bir lüks değil bilakis hayati nitelik taşıyan temel ihtiyaçlar arasındadır bu yüzden arızalanan telefonlarımızı bir an evvel tamir ettirmek isteriz.

Peki ya biz, İZMİR TELEFON SERVİS olarak müşterilerimizle aramızdaki ilişkinin bozulmasını istermiyiz? Elbette hayır! Çünkü müşterilerimiz ile aramızın bozulması tamir edilemeyecek ve problemlerin hiç bir şekilde çözüme ulaşmamasına neden olabilir. Bu da firmamız için hiç bir zaman kabul edemeyeceğimiz bir konudur. Bu yüzden, bizler, 1. sıraya %100 Müşteri memnuniyeti prensibini benimseriz.

Müşteri memnuniyetinin de elbette bir karşılığı vardır. Bu karşılıkların ilki İŞÇİLİK ve MALİYET olarak karşımıza çıkar. İyi işçiliğin bedeli ağır olsa da firmamız piyasa şartlarını en iyi şekilde değerlendirerek BÜTÇE DOSTU FİYATLANDIRMA politikasıyla müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkartmaya odaklıdır!

Malzeme maliyeti ise piyasada sürekli olarak değişmektedir. Günümüzde özellikle İzmir’in en eski tamircisi olmanın verdiği tecrübe ile İZMİR TELEFON SERVİS  olarak size en uygun ve en kaliteli malzemeleri sunuyoruz.

İZMİRİN EN İYİ TELEFONCUSU

Çoğu zaman iddaalı konuşmak felakete sürükler. Fakat bizler, İzmirin En İyi Telefoncusu olmamızı basit bir söyleme değil, 25 yılı aşkın sürede kazandığımız tecrübenin bir ölçütü olarak sağlam bir gerçeğe dayandırmaktayız ve iddaamızın arkasında bizleri referans gösterebilecek binlerce müşterimizin olmasından büyük bir keyif almaktayız.

Bugüne kadar ülkemizde bir çok marka ve model cep telefonunu tamir ettik, hatta bir çok mark şuan piyasadan çekildi firmamız ise hala ayakta ve hala gelişerek büyümeye devam ediyor. Kazandığımız bu tecrübeyi sizlerle paylaşmanın verdiği mutluluk işlerimize yansıyor, bu yüzden teşekkürü bir borç biliriz.

CEP TELEFONU TAMİRİ İZMİR

Firmamız her marka model cep telefonu tamiri hizmeti sunan profeyonel bir firmadır. Gerek malzeme kalitesi gerekse işçilik kalitesinden ödün vermeyen hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin ilk seçimi olan firmamız CEP TELEFONU TAMİRİ İZMİR denildiğinde ilk akla gelen firma olma özelliği taşımaktadır.

Bize Ulaşın!

İZMİR TELEFON SERVİS, İZMİR TELEFON SERVİSİ, TELEFON SERVİSİ İZMİR, İZMİRİN EN İYİ TELEFONCUSU, İZMİR TELEFON TAMİR, CEP TELEFONU SERVİSİ İZMİR, TELEFON TEKNİK SERVİS İZMİR

izmir telefon servis

izmir telefon servis